Koç burcu aylık yorumları

aylık yorumlarBu bölümde Koç burcu aylık yorumlarını bulabilirsiniz. Aylar değiştikçe gezegensel konumlara göre Koç bucunun dört ana koldaki durumlarının değerlendirmesini bu bölümden okuyabilirsiniz.

Koç burcu uyum analizleri

dostluk ve düşmanlıkBurçlar karakterlerin aynasıdır. Doğum anında dünyayı etkisi altında tutan yıldızın yapısı karakter yapımızı belirler. Böylece her burcun mensubunun uyuşum içerisinde olacağı veya uyuşamayacağı burçlar da belirlenmiş olur. kocburcum.com

Koç burcu aşk uyumu

aşk uyumuBir koç burcuna mı aşık oldunuz? Yoksa koç burcu olan mı sizsiniz? İster koç burcu olun, isterseniz koç burcuna aşık olan, sürekli güncellenen bu bölümde aşk uyumunuz hakkında ip uçları bulabilirsiniz. Koç burcu erkeğinin aşk uyumu Koç burcu kadınının aşk uyumu
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Koç Erkeği Koç Kadını

Koç burcu erkeği doğuştan liderdir. İlk yolları o açar. Girişimcilik konusunda önderdir. Koç burcu erkeğine göre, liderliğini kabul etmeyen bir partner makbul değildir. Koç kadını, koç erkeği ile boy ölçüşmeye kalkışmamalı, her iki taraf ta kendi alanındaki liderliğini sürdürmelidir.

Koç erkekleri fikir ve projelerini paylaşabileceği bir kadın arayışı içerisindedirler. Hayata bakış açısında büyük oranda benzerlik olan bu çift, bu anlamdaki paylaşımda zorluk çekmezler.

Koç kadını ve koç erkeği arasındaki liderlik çatışmaları son bulduğunda renkli bir birliktelik olur. Bir birlerini yönetme arzularını dizginlemeyi öğrendiklerinde, ilişkinin tüm derinliğini yaşayabilecekleri, her türlü paylaşımda bulunabilecekleri bir beraberlik olur.

Kıskançlık bu ilişkiyi zorlayan etkenlerden biri olabilir. Koç burcu olanlar eşlerini kıskanırlar. Bu durum karşılıklı özgürlükleri kısıtlamaya başladığında ilişki tıkanabilir ve birbirlerinde uzaklaşmalarına neden olabilir. Her iki tarafında anlayışlı olmaları ve bir birlerine güven duymaları gerekmektedir.

Koç burcu erkeği ve koç burcu kadını ilişkilerini evlilikle neticelendirecek olurlarsa, çok uyumlu bir aile olabilirler. Bu evlilik asla sıradan bir evlilik olmayacaktır. Yaşam enerjilerini birlikte ikiye katlayarak hiç yaşlanmayacakları, hareketli ve eğlenceli bir yuva kurabilirler.

Koç burcu erkekleri hayallerindeki prensesi bulduğuna inandığında, inanılmaz derecede sadıktır. Eşinin evine ve çocuklarına olan ilgisi oranında bağlılığı daha da artar.