Koç burcu aylık yorumları

aylık yorumlarBu bölümde Koç burcu aylık yorumlarını bulabilirsiniz. Aylar değiştikçe gezegensel konumlara göre Koç bucunun dört ana koldaki durumlarının değerlendirmesini bu bölümden okuyabilirsiniz.

Koç burcu uyum analizleri

dostluk ve düşmanlıkBurçlar karakterlerin aynasıdır. Doğum anında dünyayı etkisi altında tutan yıldızın yapısı karakter yapımızı belirler. Böylece her burcun mensubunun uyuşum içerisinde olacağı veya uyuşamayacağı burçlar da belirlenmiş olur. kocburcum.com

Koç burcu aşk uyumu

aşk uyumuBir koç burcuna mı aşık oldunuz? Yoksa koç burcu olan mı sizsiniz? İster koç burcu olun, isterseniz koç burcuna aşık olan, sürekli güncellenen bu bölümde aşk uyumunuz hakkında ip uçları bulabilirsiniz. Koç burcu erkeğinin aşk uyumu Koç burcu kadınının aşk uyumu
Detaylı Remil Bakımı
Bana Karşı Sevgisi var mı?
Aramızda uyum var mı?
Dileğim Gerçekleşir mi?
Elime mal veya para geçer mi?
Elimden mal veya para çıkar mı?
Dava Nasıl Sonuçlanır?
Bu Kişiye Güvenilir mi?
Evlattan hayır bulur muyum?
Hamilelikle İlgili Durum Nedir?
Onay kodu:

Koç Burcunun Erkeğinin Özellikleri

Koç burcunun erkeğinin özellikleri sıralanırken, ilk önce enerjik yapılarından bahsetmek gerekir. Zira neredeyse bütün koç burcu erkekleri, inanılmaz bir hareketlilik ve çalışkanlıkla belli ederler kendilerini. Heyecan dolu, hareketli bir ilişki isteyen kadınların gözdesi durumundadırlar. Sakin ve huzurlu bir aile hayatı düşleyen kadınlar için, koç erkekleri kesinlikle doğru kişiler değildirler.

Sürekli işleyen bir yapı, koç burcunun özellikleri içerisindedir. Koç erkeği ile sağlıklı bir ilişki kurmak isteyen her kesin bunu iyi bilmesi gerekmektedir. Çünkü koç burcunun erkekleri, kendilerine ayak uyduramayan kadınlarla ilişki kurmak istemezler. Koç erkekleri sürekli ileriyi hedeflerler ve geride kalanlarla ilgilenmezler. Ağır kanlı insanlardan, yavaş hareket edip ona ayak bağı olanlardan hiç hazzetmezler.

Koç burcunun erkeği romantizme yatkındır. Aşık oldukları zaman hiç düşünmeden ve çekinmeden yaptıklarını izlemek hayret vericidir. Koç erkekleri aşık olduklarında, dünyada bundan daha büyük bir aşk yaşanmamıştır duygusunu hissederler. Bu yüzden de aşkları uğruna yapamayacakları şey yoktur. İlişkinin seyri bozulduğunda da, toparlamak için her gayreti gösterirler. Eğer sonuç ayrılık olursa, yeniden aynı heves ve heyecanla bir başkasına aşık olabilirler. Yine aynı duyguları hissedebilirler.

Canlılık, koç burcunun özellikleri arasında büyük önem taşır. Koçlar, her şeyde olduğu gibi, aşkta da canlılık ararlar. Bu yüzden de aşklarını canlı tutabileceklerine inandıkları kadınlara alaka duyarlar. Uyuşuk, ağır kanlı, mızmız bir kadın, onların bütün hevesini kaçırır. Sonrasında o eğlenceli, hareketli, romantik erkekten eser kalmaz. Bu yüzden, koç burcu erkeğini mutlu etmek ve elde tutmak kolay değildir.

Koç burcunun erkekleri sadıktırlar. Asla iki ilişkiyi bir arada yürütmezler. İlişkileri esnasında bir başkasına ilgi duyarlarsa, ayrılık kararını vermeden harekete geçmezler. Kadınlardan da aynı dürüstlüğü beklerler ve bu konuda çok tutucudurlar. Bir kıskandırma oyunu dahi olsa, koç erkekleri bir başkasına tahammül edemezler. Birlikte oldukları kadınların geçmiş ilişkilerini duymak bile istemezler.

Oyunlardan, hilelerden hiç hoşlanmazlar. Son derece dürüst bir yapıları vardır. Zaten dürüstlük, koç burcunun özellikleri arasında en dikkat çekenlerdendir.